Diskusné fórum

Dátum: 06.05.2013

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: ta. súťaž

Ďakujem všetkým,ktorí budú hlasovať za našu mš

Dátum: 04.05.2013

Vložil: p.uc.

Titulok: TANECNA SUTAZ

https://www.schooldance.sk/videa/jablcko.html

Hlasujte za tanecne video nasej SMS, mozete hlasovat cez fb alebo nemusite,staci dat mail a meno, oslovte aj znamych... tieto deti nereprezentuju len seba,ale celu skolku, takze ak by vyhrali,bude to uspech nas vsetkych... preto hlasujte vsetci!!! dakujeme

Dátum: 10.04.2013

Vložil: marek

Titulok: prispevok

Keby sme vedeli aká je to škôlka v živote by sme nedali svoje deti do hviezdicky

Dátum: 13.04.2013

Vložil: Spokojna mama

Titulok: Re:prispevok

Aj ja som mama a mam uz druheho syna v tejto skolke a nikdy som nemala s nicim problem. Pani ucitelky su ustretove, mozem sa na ne vo vsetkom spolahnut.Vsetky pani ucitelky su vyborne.Myslim ze vase dieta chodi od dvoch rokov a to by vam ho nikde nezobrali este by ste mali dakovat.

Dátum: 17.04.2013

Vložil: p.uč.

Titulok: Re:prispevok

Milí pán "Marek",
rada by som vedela,čo so Vám konkrétne nepáči.A prijala by som,keby ste napísali ,z ktorej triedy sú Vaše deti .A prečo sa nepodpíšete a píšete len krstné meno?
Do fora môže písať hocikto,kto si otvorí nšu stránku,asi tak.Ďakujem

Dátum: 24.05.2013

Vložil: evka

Titulok: Re:prispevok

treba aj konkrétne napísať čo máte na mysli, aj my sa rozhodujeme pre túto škôlku. Táto stránka je aj na vyjadrenie nespokojnosti, aby sa potom mohli niektorí z toho poučiť. Veď všetci sme len ľudia a každý robíme nejakú tú chybu. Ale keď si ju navzájom povieme, tak je veľká šanca ju napraviť a vyhnúť sa tak rôznym nedorozumeniam. Počúvam veľa dobrých ohlasov na túto škôlku ale občas aj negatívnych. Tak sem s tými sťažnosťami, aby aj učiteľky vedeli čo robia zle, ak vôbec niečo zlé robia. Nech to neostáva len na JPP(jedna pani povedala).

Dátum: 06.12.2012

Vložil: Mistríkova

Titulok: mikuláš

...včera bol super Mikuláš v škôlke, veľmi sa nám páčilo, ďakujeme pani učiteľkám aj Mikulášovi za krásny program...

Dátum: 15.12.2012

Vložil: p.učiteľky

Titulok: Re:mikuláš

Ďakujeme:)

Dátum: 24.11.2012

Vložil: p.uč.Miška

Titulok: pán Pohl

Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Pohlovi za jeho prínos pre našu webstránku, tiež za spracovanie nášho nového šk. časopisu do pdf verzie. ĎAKUJEME :)

Dátum: 22.10.2012

Vložil: p.uč.Norika

Titulok: poďakovanie

Týmto by som chcela poďakovať rodičom z 3.tr.za ušitie vrecúšok na úbor.Teraz ich máme pekné-rovnaké.

<< 131 | 132 | 133 | 134 | 135 >>

Pridať nový príspevok